Jūsu vārds?
E-pasts
Jūsu tālrunis
Jūsu ziņojums

Ваше сообщение было успешно отправлено.
Извините, при отправке вашего сообщения произошла ошибка.

KO MĒS DARĀM

DIZAINA RISINĀJUMS

Mūsu uzņēmums “TransformMe” vairāk nekā 15 gadus specializējas skapjgultu un pārveidojamu mēbeļu radīšanā. Dizains un izstrāde ir ļoti svarīga mūsu darba daļa. Ne tikai ņemam vērā visas klienta vēlmes, bet arī veicam mērījumus un parādām materiālu paraugus, no kuriem tiks izgatavotas mēbeles. Pēc tam veicam nepieciešamos aprēķinus un projekta vizualizāciju.

RAŽOŠANAS PROCESS

Kad visi aprēķini ir veikti un mūsu klienti ir redzējuši savu projektu, sākam galveno procesu – pārveidojamās mēbeles ražošanu. Izmantojam kvalitatīvus materiālus un importējam no ASV visus šādu mēbeļu mehānismus. Tas ļauj mums ražot ļoti augstas kvalitātes mēbeles ar desmit gadu garantiju.

UZSTĀDĪŠANAS PROCESS

Montāža ir pēdējais darba posms, un tas ir pats patīkamākais. Mūsu uzņēmums “TransformMe” ne tikai projektē un ražo pārveidojamas mēbeles, bet arī tās piegādā un uzstāda. Ar prieku sniedzam šo pakalpojumu un redzam, kā parasts projekts tiek īstenots uz papīra un nonāk pie pasūtītāja.

Sienas gulta ar rakstāmgaldu mājas birojam

Pašlaik studenti un liela daļa pieaugušo iedzīvotāju mācās un strādā attālināti. Tagad ir ļoti svarīgi, lai istaba, kurā viņi strādā un atpūšas, izskatītos reprezentatīvi. Galu galā ir neērti veikt videozvanu vai videopārraidi ar gultu fonā.

Aplūkojiet, kā dienā var izskatīties gan skolēna, gan pieaugušo ģimenes locekļu istaba. Bet vakarā no skapja var izņemt un izvērst pilnvērtīgu 120x200 cm. izmēra gultu. Viss ir ļoti funkcionāli un ērti.

Šādu mēbeļu komplektu (vertikālā skapjgulta, stūra galds, piekaramais skapītis) varat pasūtīt pie mums. Standarta skapjgulta var būt šādos izmēros: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Tā kā ražojam pārveidojamas mēbeles pēc pasūtījuma, varat izvēlēties gan citu mēbeļu komplekta komplektāciju, gan citus materiālus un krāsas.


PASŪTĪT

Vertikāla divguļama skapjgulta guļamistabai

a jūs ierobežo kvadrātmetri, bet jūsu dvēselei ir nepieciešams plašums, jums lieliski derēs skapjgulta. Paskatieties, kā vakarā ar vieglu rokas kustību skapi var pārvērst pilnvērtīgā gultā, bet no rīta, neklājot gultu, to atkal novietot skapī. Ļoti ērti, vai ne?

Šādu mēbeļu komplektu (vertikāla skapjgulta, atvērti plaukti mantām) varat pasūtīt pie mums. Standarta skapjgulta var būt šādos izmēros: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Tā kā ražojam skapjgultas pēc pasūtījuma, varat izvēlēties gan citu mēbeļu komplekta komplektāciju, gan citus materiālus un krāsas.


PASŪTĪT

Horizontāla skapjgulta ar rakstāmgaldu bērnistabai

Ir labi, ja bērnistaba ir plaša un tajā var viegli izvietot nepieciešamo mēbeļu daudzumu. Bet ko darīt, ja bērna istaba ir ļoti maza? Pārveidojamās mēbeles var nākt palīgā jums un jūsu bērnam.

Aplūkojiet šo fotoattēlu, kurā ir redzams, kā dienā mūsu gulta pārvēršas par skapi, bet blakus stāv rakstāmgalds. Šajā projektā ir vieta gan gulēšanai, gan mantu glabāšanai plauktos, gan bērna nodarbēm. Savukārt vakarā var izveidot pilnvērtīgu guļamvietu. Vai jums patīk šāds variants?

Šādu mēbeļu komplektu (horizontāla skapjgulta, rakstāmgalds, atvērti plaukti mantu glabāšanai) varat pasūtīt pie mums. Standarta skapjgulta var būt šādos izmēros: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Tā kā ražojam skapjgultas pēc pasūtījuma, varat izvēlēties gan citu mēbeļu komplekta komplektāciju, gan citus materiālus un krāsas.


PASŪTĪT

Skapjgulta ar stūra dīvānu studijas veida dzīvoklim

Pateicoties mūsu dizaina izstrāžu daudzveidībai, pārveidojamās mēbeles papildus to tiešajai izmantošanai var kļūt par galveno interjera dekoru.

Paskatieties, kā vienā istabā var apvienot guļamistabu un viesistabu. Pārveidojamo gultu var ātri pārvērst skapī un otrādi, nenovācot mantas. Tādas mēbeles ir labs risinājums studijām.

Šādu mēbeļu komplektu (vertikāla skapjgulta, stūra dīvāns, atvērti plaukti mantu glabāšanai) varat pasūtīt pie mums. Standarta skapjgulta var būt šādos izmēros: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Tā kā ražojam skapjgultas pēc pasūtījuma, varat izvēlēties gan citu mēbeļu komplekta komplektāciju, gan citus materiālus un krāsas.


PASŪTĪT

Pārveidojamas mēbeles maziem dzīvokļiem

Pārveidojamas mēbeles interjerā ir lieliski piemērotas maziem dzīvokļiem. Pārveidojamajām mēbelēm ir lielas priekšrocības, jo, būdamas universālas, tās dažās minūtēs pilnībā pārvērš istabas interjeru.

Paskatieties, kā vienā istabā var apvienot guļamistabu un viesistabu. Pārveidojamā gulta ir ātri pārtapt par skapi un otrādi, turklāt nav jānovāc mantas, kā arī to var novākt vai nolikt galdu.

Šādu mēbeļu komplektu (skapjgulta, atvāžams galds, skapji) varat pasūtīt pie mums. Standarta skapjgulta var būt šādos izmēros: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Tā kā ražojam skapjgultas pēc pasūtījuma, varat izvēlēties gan citu mēbeļu komplekta komplektāciju, gan citus materiālus un krāsas.


PASŪTĪT

Divstāvu skapjgulta bērniem, bērnudārziem, viesnīcām

Pateicoties dizaina izstrāžu daudzveidībai, mūsu mēbeles ir lieliski piemērotas ģimenēm ar diviem vai vairāk bērniem. Tādas mēbeles ļaus jums pareizi iekārtot gan bērnu atpūtas, gan mācību zonu, ergonomiski iekļauties jūsu kvadrātmetru platībā un budžetā.

Tādas gultas ir lieliski piemērotas mazām viesnīcām un bērnudārziem. Gultas var būt divstāvu, kā šajā attēlā, vai vienstāva. Gultas var novietot horizontāli vai vertikāli.

Šādu skapjgultu varat pasūtīt pie mums. Standarta skapjgulta var būt šādos izmēros: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 130x200. Tā kā ražojam skapjgultas pēc pasūtījuma, varat izvēlēties gan citu mēbeļu komplekta komplektāciju, gan citus materiālus un krāsas.


PASŪTĪT

Pārveidojams galds

Tā ir daudzfunkcionāla mēbele, paredzēta nelielām telpām. Salocīts tas aizņem maz vietas un izskatās kā zems kafijas galdiņš, bet izvērsts kļūst par augstu pusdienu galdu, pie kura var sēdēt astoņi cilvēki.

Galdam ir augstas kvalitātes pārveidošanas mehānisms un metāla detaļas, galda virsma ir izgatavota no ekoloģiska koka, pieejama dažādās krāsās.


PASŪTĪT
Aizpildot turpmāko veidlapu, varat pie mums pasūtīt atsevišķu skapjgultu vai skapjgultu komplektā ar mēbelēm, pārveidojamu galdu.

Esam gatavi sazināties, un noteikti jums atbildēsim.


KONTAKTINFORMĀCIJA

Jūsu vārds?
E-pasts
Jūsu tālrunis
Jūsu ziņojums

Ваше сообщение было отправлено успешно.
Извините, при отправке вашего сообщения произошла ошибка.